محدود فولاد جیانگ سو میتل فولاد محدود

تهیه انواع ورق استیل ضد زنگ / صفحه / سیم پیچ / گرد ، تخت ، زاویه میله / فولاد ضد زنگ لوله بدون درز / لوله جوش داده شده / آرنج / فلنج / ورق استیل گالوانیزه / صفحه / سیم پیچ / محصولات فولادی کربن ، پایه نیکل.

خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار شرکت
خانه اخبار

تعرفه های بالا مشکلات ایالات متحده و اتحادیه اروپا را حل نمی کند

گواهی
کیفیت خوب صفحات فولادی ضد زنگ برای فروش
کیفیت خوب صفحات فولادی ضد زنگ برای فروش
this is the second order l buy this company ,quality is very good ,same as europure quality .we will go on ccooperate with this company .

—— Andrew Greg - Turkey

200 ton Stainless steel sheet is arrived on 10th Oct 2014 , the quality is very good.,deliver time is very fast It's very lucky we find this factory

—— Mechile Kilar Chard - Brazial

We Have Cooperate With this Factory Many Years , Everything Goes Very Well.l Like This Factory !

—— Tony Hilton - Poland

This is Our Thrid Time Buy from Mittel,Quality is Very Goods ,We Are Glad to Find This Reliable Factory

—— Natalya Ugay-Russia

Quality is very good and delivery time very fast ,we want to do long terms business with this company

—— Pongpol Pluemsati-Thailand

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
تعرفه های بالا مشکلات ایالات متحده و اتحادیه اروپا را حل نمی کند
تعرفه های بالا مشکلات ایالات متحده و اتحادیه اروپا را حل نمی کند

در تاریخ 6 مارس، کمیسیون اروپا تصمیم گرفت تا تعرفه های ضد دامپینگ را از 48.3 درصد به 71.9 درصد افزایش دهد، لوله های بدون درز چینی و لوله های ضد زنگ پنج سال دیگر را تمدید کند. یک روز بعد، کمیسیون اروپا بالاترین حد خود را مطرح کرد و اعلام کرد که آماده است تا به تنهایی و به طور کامل با قوانین سازمان تجارت جهانی علیه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، تعرفه های 25 درصد برای واردات فولاد و 10 درصد واردات آلومینیوم، به جز کسانی که از کانادا و مکزیک هستند.

اتحادیه اروپا پیش از آنکه ایالات متحده تصمیم به تعرفه ها برای حفاظت از اقتصاد ایالات متحده اعمال کند، از اتحادیه اروپا خواست که بلوک اروپا را از لیست اهداف حذف کند، زیرا دو طرف متحدان و شرکای امنیتی بودند.

در پاسخ به حرکت ایالات متحده، اقتصادهای تولید کننده فولاد مانند اتحادیه اروپا و چین تهدید کرده اند که واردات واردات بر صادرات ایالات متحده را جبران کند. همچنین چین ممکن است اقدام علیه تصمیم EC را برای گسترش تعرفه های لوله های بدون درز و لوله های فولادی ضد زنگ در نظر بگیرد. اگر ایالات متحده نیز چین را هدف قرار دهد، قیمت انتقام نیز بالا خواهد رفت.

تهدید رو به افزایش جنگ تجاری به یکی از سخنان چینی اشاره می کند: با دیگران کاری نکنید که دیگر نمی خواهید دیگران با شما کار کنند.

اتحادیه اروپا و ایالات متحده اقدامات جبران ناپذیری را بدون توجه به تلاش های موفق چین برای کاهش ظرفیت تولید فولاد انجام داده اند. اتحادیه اروپا و ایالات متحده، که به عنوان مهمترین و پیشرفته ترین اقتصادهای جهان هستند، باید از مسئولیت های جهانی ناشی از آن حمایت کنند تا ثبات اقتصاد جهانی را حفظ کنند. در عوض، به نظر می رسد که آنها به تهدیدی برای حکومت جهانی، به ویژه در حوزه اقتصادی، تهدید کنند.

این دهمین سال بحران مالی جهانی است که در ایالات متحده ایجاد شد و به زودی به دنبال بحران بدهی های اتحادیه اروپا بود. بحران مالی باعث شد رهبران گروه 20 به توافق برسند که آنها در معرض اقدامات حمایت از تجارت قرار نگیرند و در صورت لزوم بسته های تحریم را اجرا کنند.
چین بخشی از ذخایر ارز خارجی خود و سایر منابع را به منظور کمک به اقتصاد جهانی به منظور ثبات آن تزریق کرد. این کشور همچنین اقدامات محرک اقتصادی را به منظور کمک به بیش از 30 درصد رشد اقتصادی جهانی و تقویت اعتماد به نفس جهانی انجام داده است.

در سال های اخیر، بیش از 1 میلیون کارگر چینی بخش فولادی را ترک کرده اند، در نتیجه کاهش ظرفیت فولاد برای رسیدن به توافق جهانی. سالهاست که چین با اقدامات لازم برای افزایش واردات و مصرف داخلی، چین تلاش های سازگارانه ای را برای متعادل سازی اقتصاد خود، از رشد صادرات و سرمایه گذاری به سوی رشد کیفیت و نوآوری گریزان کرده است. تلاش های متعادل سازی برای نفوذ فوق العاده ای برای صادرکنندگان مانند اتحادیه اروپا و ایالات متحده خواهد بود. در واقع، واردات چین از تمام شرکای تجاری پیشروش به میزان قابل توجهی سریعتر از صادرات آن به آنها افزایش یافته است.

به همین ترتیب، پیشرفت چین، باید از سوی سایر نقاط جهان، به خصوص ایالات متحده و اتحادیه اروپا، مورد استقبال و تشویق قرار گیرد. و اکنون که اقتصاد جهانی به نظر می رسد که به حالت عادی بازگردانده شود، ایالات متحده و اتحادیه اروپا باید تلاش بیشتری برای حفظ آن به جای آسیب رساندن به آن انجام دهند. بهترین راه حل این است که اتحادیه اروپا و ایالات متحده بتوانند از مشکلاتشان جلوگیری کنند، بحث در مورد آنها در جلسات چندجانبه و دو طرفه است.

دههی گذشته، اقتصادهای برتر دنیا را در حال برگزاری مذاکرات برای یافتن راه حل مشکلات جهانی و داخلی، و تصمیم به ترک رعایت پروکسیستم و استفاده از اقدامات تنبیهی دیدند.

زمانی که رفتن در اقتصاد جهانی دشوار بود، اقتصادهای برتر به راحتی موافقت کردند تا به توافق دو جانبه سودمند دست یابند. در زمانی که اقتصاد جهانی شروع به بهبود می کند، باید آن موافقت نامه های سودمند دو طرف را احترام گذاشت. نتایج خرد جمعی برای مقابله با بحران نباید فراموش شود.

به همین دلیل وقت آن رسیده است که اتحادیه اروپا و ایالات متحده از اقدامات حمایت از تجارت استفاده کرده و با تعرفه های بالاتر بر محصولات چینی متوقف کنند، بلکه بر اصلاحات ساختاری تمرکز کرده اند تا رقابت آنها را در بازار جهانی بهبود بخشد.

میخانه زمان : 2018-11-06 17:38:08 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
JIANGSU MITTEL STEEL INDUSTRIAL LIMITED

تماس با شخص: Mr. Gao Ben

تلفن: +86-18068357371

فکس: 86-0510-88680060

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)